Máme za to, že přáním každého prodávajícího či kupujícího je spolupracovat s někým kdo to "umí". Dovolujeme si tvrdit, že náš um, vytrvalost a kvalitu již za cca 25 let naší činnosti prověřil sám trh.

Za tu dobu se nám podařilo nasbírat a uplatnit zkušenosti s prodejem či pronájmem cca 5 000 nemovitostí v celkovém objemu cca 100 mil. Kč, umíme je prodávat za dobrou cenu a v dobrém čase, s kvalitním doplňkovým servisem.

 

Mapa námi prodaných nemovitostí

Na Bystřicku a Holešovsku

/

 

V regionech Kroměřízska, Přerovska, Zlínska, Vsetínska

/

 

 

Reference na činnost našich makléřů

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.
Ing. Pavel Štajnrt, Chvalčov

Pana Ing. Martina Havránka můžeme jen doporučit, při jednáních o prodeji nemovitostí v našem vlastnictví (chata a rodinný dům) vystupoval profesionálně a korektně. Makléři z jeho realitní kanceláře nás též vždy předem informovali o plánovaných prohlídkách a poté podali informace, jak probíhala komunikace se zájemci. Pana Havránka a jeho tým Heureka můžeme doporučit, poskytuje kvalitní služby za odpovídající provize.
Pánkovi, Bystřice pod Hostýnem

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitními kancelářemi, jsme hledali důvěryhodného a poctivého realitního makléře s profesionálním přístupem, který by nám pomohl prodat byt a koupit dům na novém místě. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Předložil nám velkou šíři možností jak vyřešit naše bydlení a pomohl nám cenou radou. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni.
Mgr. Jiří Hanák, Slavkov pod Hostýnem

Před časem jsme kupovali byt v Bystřici p.H. Koupi nám zprostředkovala RK Heuréka včetně veškerého servisu – smlouvy, úschova financí, právní servis, převody elektřiny a plynu na výhodnějšího dodavatele ap. Při prodeji bytu v Mladé Boleslavi nám p. Havránek doporučil spolehlivou RK v místě bydliště a byl nápomocen s vypracováním smluv. Totéž nám zajišťoval při prodeji bytu matky v Novém Jičíně. RK Heuréka provádí svou práci spolehlivě, profesionálně a perfektně. S prací RK a přístupem p. Martina Havránka jsme byli velmi spokojeni.
Hanákovi, Mladá Boleslav

S činností pana Martina Havránka jsem byl opravdu spokojeny. Vždy byl ochoten poradit, vysvětlit či objasnit mé otázky, pochybnosti či obavy. Přeci jenom kupuje člověk nemovitost jedenkráte za život a musí mít vše dobře promyšlené a hlavně tomu co se chystá udělat porozumět. Byl jsem překvapený z jeho přístupu ke klientovi i přesto ze jsem realizoval koupě nemovitosti pres jinou realitní kancelář a ode mně neviděl ani kačku. Heureku doporučuji.
Roman Povala, Rožnov pod Radhoštěm

Výběr z námi prodaných nemovitostí