Vybrané nemovitosti

Řadit podle ceny

Řadit podle datumu přidání

 • 515 000 Kč
  Prodej - zahrada - Hranice IV - Drahotuše
  Hranice

  Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou zahradu o výměře 929 m2 ve vyhledávané zahrádkářské kolonii v Drahotuších. Pozemek je obdélníkového tvaru, oplocený, osázený ovocnými stromy. Sítě na pozemek nejsou přivedeny, ale napojení možné v blízkosti...

 • 880 000 Kč
  Prodej - Stavební pozemek - Zahnašovice
  Zahnašovice

  Exkluzivní pozemek určený pro stavbu rodinného domu o výměře 1.242 m2, rozměr 23m x 54m. Inženýrské sítě na hranici pozemku.

 • 699 000 Kč
  Prodej - Stavební pozemek - Chvalčov
  Chvalčov

  Chtěl bych vám exkluzivně nabídnout stavební pozemek v centru oblíbené obce Chvalčov. Veškeré sítě u pozemku. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

 • 699 000 Kč
  Prodej - Pozemek - Kelč
  Kelč

  Chtěl bych vám exklusivně nabídnout k prodeji pěkný stavební pozemek s lesíkem o ploše cca 5 600 m2, na klidném místě v obci Kelč - Babice. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace. Bezproblémový příjezd je...

 • 1 199 000 Kč
  Prodej - Stavební pozemek - Bystřice pod Hostýnem
  Bystřice pod Hostýnem

  Prodej stavebního pozemku pro rodinnou rekreaci, v klidné zóně na okraji města Bystřice p/H, lokalita Končiny. Z pozemku je krásný výhled na Hostýnské vrchy, včetně Hostýna. Na pozemku se nachází zahradní chatky, ovocné stromy, vlastní studna a elektřina....

 • 1 090 000 Kč
  Prodej - Stavební pozemek - Rusava
  Rusava

  Exkluzivní pozemek určený pro stavbu rodinného domu, nebo chalupy o výměře 841 m2, rozměr 14m x 52m. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Lokalita Rusava.

 • 1 490 000 Kč
  Prodej - Pozemek - Bystřice pod Hostýnem
  Bystřice pod Hostýnem

  Nabízíme k prodeji průmyslový pozemek o výměře 2.567 m2 vhodný ke komerčnímu využití včetně podílu na příjezdové komunikaci. Na pozemku se nachází stavba o výměře 171m2 určena k rekonstrukci, nebo demolici. Pozemek se nachází na okraji obce Bystřice...

 • 52 228 800 Kč
  Prodej - Pozemek - Bystřice pod Hostýnem
  Bystřice pod Hostýnem

  Prodej, komerčního pozemku v průmyslové zóně v Bystřici pod Hostýnem o rozloze 65.286 m2 . Pozemek je dle územního plánu určeny pro komerční výstavbu.
  Pozemek má vlastní příjezdovou cestu a inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku.

 • 490 000 Kč
  Prodej - Pozemek - Chvalčov
  Chvalčov

  Nabízíme k prodeji pozemek 1.492 m2, v obci Chvalčov ul. Kroužky. Pozemek lze využívat jako zahrada. Inženýrské sítě v dosahu pozemku.

 • 170 000 Kč
  Prodej - Pozemek - Osíčko
  Osíčko

  Pozemek o výměře cca 900 m2 trojúhelníkového tvaru, určený k výstavbě rodinného domu. Je situovaný v klidové části obce. Všechny inženýrské sítě jsou v dosahu.

 • 1 Kč
  Prodej - Pozemek - Bystřice pod Hostýnem
  Bystřice pod Hostýnem

  Stavební pozemek obdélníkového tvaru určen k výstavbě rodinného domu o výměře 2370 m2. V ceně pozemku jsou kompletní inženýrské sítě včetně příjezdové komunikace. Pozemek je situován v klidové části obce Bystřice p. H. - lokalita Lázně.